Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų mokyklos mokinė Kotryna Simanynaitė laimėjo I vietą IV Nacionaliniame jaunųjų smuikininkų virtualiame tarpmokyklinių ryšių projekte-konkurse „POCO A POCO“!
Nuoširdžiai sveikiname Kotryną, jos mokytoją Rimą Bagdonaitę ir koncertmeisterę Kristiną Tuinylienę su šiuo pasiekimu. Linkime tolesnės sėkmės ir muzikinių atradimų!












