Maloniai kviečiame į baigiamąjį XIV Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalio–konkurso renginį – Orkestrų dienos koncertą! Šiais metais orkestrai skambės garsiai ir plačiai – 2026 m. gegužės 16 d., Gatvės muzikos dienos metu, 12:00 val. Prie Vilniaus Vyčio gimnazijos (Vilniaus g.).
Pasirodys:
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos jaunučių pučiamų instrumentų orkestras;
Rūdiškių pučiamųjų instrumentų orkestras „Valery-Brass”;
Vilniaus „Santaros” gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras;
Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras;
Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestras;
Vilniaus Žirmūnų gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Septima”;
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Domino”;
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamų instrumentų orkestras.
Kviečiame ateiti, pasiklausyti ir pasidžiaugti nuostabia pučiamųjų instrumentų muzika!












