Sveikiname 4 kl. mokines Aurėją Andrijauskaitę, Luknę Umbrasaitę ir jų mokytoją Laimutę Kačanauskienę sėkmingai pasirodžiusias ir pelniusias laureatų diplomus Respublikiniame muzikos (meno) mokyklų konkurse ,,Solfedžio talentai”, kuris vyko Kauno 1-oje muzikos mokykloje.












