Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje gegužės 16-ąją d. vykusiame V-ajame respublikiniame jaunųjų fleitininkų konkurse mūsų mokyklos mokinės Aurėja Andrijauskaitė ir Benedikta Paltanavičiūtė savo amžiaus grupėse tapo laureatėmis.
Sveikinimai solistėms, jų koncertmeisterei Gintarei Rudaitytei ir mokytojui Virginijui Skudui


















