Š.m. Gegužės 15d, Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje įvyko „IV-asis Respublikinis Povilo Meškėlos populiariosios muzikos konkursas”. Jame sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos populiariosios ir džiazo muzikos jaunieji dainininkai. Sveikiname mokytojas Rūtą Švipaitę-Pocę ir Gabiją Baužaitę su sėkmingais mokinių pasirodymais.
•II vieta – Dorotėja Stonkutė (A kategorija/ solistai), mok. Rūta Švipaitė-Pocė
•II vieta – Darja Petrova (B kategorija/ solistai), mok. Gabija Baužaitė
• I vieta – Luka ir Elzė Šepetytės (E kategorija/ duetai), mok. Rūta Švipaitė-Pocė











