Gegužės 8 d. įvyko Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos styginių orkestro ir Broniaus Jonušo muzikos mokyklos styginių orkestro susitikimas-koncertas „Muzikos tiltai“.
Renginio metu scenoje susitiko abiejų mokyklų jaunieji muzikantai, dalijęsi muzika, bendryste ir kūrybiniu džiaugsmu. Šis koncertas tapo gražia proga stiprinti mokyklų bendradarbiavimą, ugdyti mokinių sceninę patirtį ir kurti naujus muzikinius ryšius.
Nuoširdžiai dėkojame svečių orkestro vadovui Imantui Jonui Šimkui, Broniaus Jonušo muzikos mokyklos styginių skyriaus mokytojoms Virginijai Eidukonienei, Rimai Skomskienei, Jonei Krištolaitienei, Rugilei Šilalytei ir Rugilei Šeštokaitei, paruošusioms mokinius ir griežusioms kartu.
Taip pat dėkojame Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos styginių orkestro vadovėms Onutei Švabauskaitei ir Rasai Vosyliūtei, organizavusioms šį prasmingą susitikimą scenoje.
Didžiausia padėka — šauniems abiejų mokyklų mokiniams, savo muzika kūrusiems šiltą ir įkvepiančią atmosferą.
Iki kitų muzikinių susitikimų!











