2026 m. gegužės 16 d. įvairiose Vilniaus erdvėse vyks tradicinė Gatvės muzikos diena, šiemet minėsianti jau 20-ąjį gimtadienį.
Džiaugiamės, kad Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla aktyviai dalyvaus šioje šventėje ir pasirodys net trijose miesto vietose.
12.00 val. prie „Vyčio“ gimnazijos (Vilniaus g.) – XIV Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalio-konkurso Orkestrų dienos koncertas.
12.15 val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kieme, Vilniaus miesto savivaldybės renginyje „Vilnius dainuoja“, pasirodys muzikos mokyklos Jaunių choras (vadovė Jūratė Vanagienė).
13.00 val. Paupio turguje koncertuos mokyklos Senamiesčio filialo choras „Saulė“ (vadovė Saulė Štuopinytė).
Kviečiame ateiti, pasiklausyti ir kartu švęsti muziką!












