Gegužės 21-osios vakarą Vilniaus priėmimo centre nuskambėjo pavasariškas ir prasmingas koncertas „Augu dalindamasis“.
Muzika turi unikalią galią – ji skamba kalba, kuriai nereikia vertimo. Ji sujungia skirtingas kultūras, patirtis ir kuria gražius prisiminimus. Šis renginys parodė, kad dalindamiesi savo talentu ir šiluma, mes visi augame ir kuriame atviresnę bei draugiškesnę visuomenę. Savo talentu ir muzika bei dainomis dalinosi talentingieji Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla mokiniai. Koncerte pasirodė gausus būrys jaunųjų atlikėjų, kurie klausytojams dovanojo unikalią programą. Skambėjo pačios įvairiausios melodijos, nuo jautrių vokalinių pasirodymų (tarp kurių – ir ukrainiečių dainos bei šiuolaikiniai kūriniai) iki skambių trimito motyvų. Salę užpildė akordeono, pianino ir gitaros stygų garsai.
Jau antrus metus koncertą organizuoja mūsų populiariosios ir džiazo muzikos metodinės grupės pirmininkė Rūta Švipaitė-Pocė.
Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams už įkvepiančius bei profesionalius muzikinius pasirodymus koncerto metu.











