Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla kviečia mokyklos mokytojus, mokinius, tėvelius ir visą bendruomenę į Vilniaus Rotušę, kur vyks mokyklos ansamblių, chorų ir orkestrų koncertas.
Koncertas vyks gegužės 20 d. 18:00 val. Įėjimas laisvas.
Koncerte dalyvauja:
Jaunučių choras (vadovė Laimutė Kačanauskienė);
Choras „Saulė” (vadovė Saulė Štuopinytė);
Choras „Rytas” (vadovė Asta Grajevskė-Balnionienė);
Jaunių choras (vadovė Jūratė Vanagienė);
Pop grupės DO RE MI FA ir DO RE MI FA+ (vadovė Asta Drevinskienė);
Pop-jazz grupės COOL JAZZ ir JUNIOR JAZZ (vadovas Andrejus Daugirdas);
Tautinių instrumentų orkestras (vadovai Dainora Kinderienė ir Renatas Jaraminas);
Akordeonų orkestras (vadovė Irena Lošakevič);
Styginių instrumentų orkestras (vadovas Imantas Jonas Šimkus);
Pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Rimantas Valančauskas);
Slavų muzikos ansamblis „Arinuška” (Vadovė Irina Zacharova).
Koncerte skambės įvairių kompozitorių ir žanrų muzika. Maloniai kviečiame apsilankyti.












