Mieli mokyklos bendruomenės nariai,
Su dideliu džiaugsmu kviečiame Jus į mokyklos bendruomenės šventę, kuri vyks
2026 m. gegužės 23 d. (šeštadienį) Vilniaus lietuvių namuose.
Tai ypatinga diena, skirta mums visiems – pabūti kartu, pasidžiaugti bendryste, kūryba ir gera nuotaika.
Šventės programa:
11:30 val. – koncertas „Graži mūsų šeimynėlė“, kuriame pasirodys mūsų muzikos mokyklos bendruomenės šeimų ansambliai. Jūsų lauks daugybė nuotaikingų pasirodymų, kupinų muzikos, šypsenų ir talentų.
14:00 val. – bendruomenės šventė Vilniaus lietuvių namų kieme. Kepsime dešrainius, bendrausime, klausysimės nuotaikingų pasirodymų, pramogausime ir žaisime žaidimus.
Laukiame kiekvieno iš Jūsų – ateikite su šeima, artimaisiais ir gera nuotaika.
Kurkime šventę kartu!
Su šilčiausiais linkėjimais,
Mokyklos administracija












