Renginyje dalyvavo garbingos viešnios – mokytoja Dalia Šakenytė iš Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos bei mokytoja Neli Cuker iš Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos.
Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei simbolinėmis dovanėlėmis, kurios tapo gražiu šventės prisiminimu ir padėka už aktyvų dalyvavimą.
Renginį organizavo Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos mokytojos D. Vengerskaja, G. Vilutienė, L. Krasauskaitė, L. Tumienė, T. Lučkauskaitė ir M. Matušukienė.
Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams, kurie atsakingai ir kruopščiai ruošė vaikus šiam renginiui. Jų profesionalumas, kantrybė ir atsidavimas padėjo mokiniams atsiskleisti, sustiprinti pasitikėjimą savimi bei patirti kūrybinio darbo ir bendrystės džiaugsmą.
Tokie renginiai ne tik stiprina tarpmokyklinį bendradarbiavimą, bet ir ugdo vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą bei bendravimo įgūdžius, skatina bendruomeniškumą ir kuria prasmingas tradicijas Vilniaus miesto ugdymo įstaigose.












