2026 gegužės 08 d., Vilnaius kolegijoje VIKO įvyko IV-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų džiazo ir šiuolaikinės muzikos konkursas „Džiazas vaikams ir kaunimui”. Konkurse dalyvavo ir populauriosiso ir džiazo muzikos metodinės grupės dainininkai.
Dalyvavo net 5 mokiniai, kuriuos paruošė mokytoja Rūta Švipaitė-Pocė. Mokiniams akomponavo mok. Paulius Zdanavičius.
Visi mokiniai savo amžiaus kategorijose tapo laureatais!
ULA SAULĖ BRŪZGAITĖ (1kl) – I vieta (A grupės kategorija)
DOROTĖJA STONKUTĖ (3kl) – II vieta ( A grupės kategirija) ir soeciali nominacija „Už originalią kūrinio interpretaciją”.
LUKA ŠEPETYTĖ (4kl) – I vieta (B grupės kategorija)
ELZĖ ŠEPETYTĖ (4kl) – II vieta (B grupės kategorija)
JULIJUS ALEKSEJEVAS (4kl) – III vieta (B grupės kategorija)
Sveikiname jaunuosius džiazo dainininkus ir linkime sėkmės tolimesniuose muzikiniuose pasirodymuose 🌟











