Koncerte pasirodė net aštuoni orkestrai iš Vilniaus ir aplinkinių miestų: Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos jaunučių pučiamųjų instrumentų orkestras, Rūdiškių pučiamųjų instrumentų orkestras „Valery-Brass“, Vilniaus „Santaros“ gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestras, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Septima“, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Domino“ bei Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras.
Viso renginio metu skambėjo įvairi ir nuotaikinga pučiamųjų muzika, o kiekvienas kolektyvas dovanojo žiūrovams savitą muzikinę programą. Orkestrų pasirodymai sukūrė šventišką atmosferą ir tapo gražiu Gatvės muzikos dienos akcentu sostinėje.
Sveikiname Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestrą, komisijos pripažintą geriausiu festivalio orkestru!
Dėkojame visiems dalyviams, vadovams, organizatoriams ir klausytojams už bendrą muzikos šventę. XIV Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalio–konkurso Orkestrų diena dar kartą įrodė, kad muzika vienija, įkvepia ir kuria nepamirštamas akimirkas.











